Prospects
Top athletes on the rise.

LAST UPDATED: August 4, 2022

Every year for the past five plus decades, we have put out nearly every football prospect from Miami-Dade and Broward Counties – as well as throughout the entire state of Florida.

That reputation has earned a following of thousands of college coaches from across the nation who use the information that we list – and they continue to contact us throughout the course of a year, looking for information on the prospects that we list in all classes.

In the coming months, we will list every position in Miami-Dade and Broward – with all classes included – and will solicit the help of coaches and prospects to ensure that the information is correct.

If there are any changes to be made, PLEASE DO NOT DO IT ON THE POST. Simply send the players who have moved or changed positions to us via e-mail. We will NOT accept any other form of change.

Remember, this information is what college coaches are looking at, so this will be what they have to go on.

Thanks so much for your help in getting the information correct.

Larry Blustein – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. ONLY VALID CHANGES WILL BE MADE. NOT TRANSFERS THAT ARE PENDING.

2025 – Omarian Abraham, Fort Lauderdale Dillard

2023 – Frank Abreu, Homestead Somerset Silver Palms (DE)

2024 – Kael Aceus, Coconut Creek Monarch

2025 – Jacob Acosta, Miami Archbishop Carroll (Athlete)

2023 – Jose Aguirre, Miami Northwestern (DE)

2023 – John Alcime, Fort Lauderdale

2023 – Chosen Allen, Davie Western

2023 – Giovanni Alonso, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Alejandro Alvarez, South Miami

2023 – Dylan Anderson, Miami Carol City

2023 – Joseph Aquino, Sunrise Piper (DE)

2024 – Allen Asencion, Pembroke Pines West Broward

2023 – Garrett Augustin, Miami Beach (OL)

2025 - Jocelyn Jean-Baetiste, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (DE)

2023 – Rueben Bain, Miami Central (DE)

2023 – Gerald Baker, Miami Northwestern

2023 – Fernando Barrera, Somerset Academy South Homestead

2023 – Micah Beard, Miami Norland (DE)

2024 – Jayvon Beliard, Hollywood McArthur

2024 – E’mari Bell, Hollywood McArthur

2024 – Brandon Bharath, Miramar Everglades

2023 – Kevin Bingham, Plantation American Heritage

2025 – Armondo Blount, Fort Lauderdale Dillard

2024 – Justin Bodford, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – David Bogan, Miami Booker T. Washington

2024 – Landon Bolding, Coral Springs Coral Glades (DE)

2026 – Jemel Bonica, Miami Booker T. Washington (DE-Athlete)

2024 – Kory Bouloute, Hollywood McArthur (DE)

2023 – Teion Boyd, Miami Booker T. Washington

2023 – Toddrick Brewton, Miami Northwestern (Edge)

2023 – Nathan Brigolle, Doral Academy (DE)

2024 – Javier Brito, Miami Belen Jesuit

2023 – Ahmir Britt, Hialeah Gardens Mater Academy

2025 – Kamaurie Brown, Homestead South Dade   

2025 – Sean Burke, Hollywood South Broward     

2025 – Jimmie Butler, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (DE)

2023 – Eddie Byrd, Miami Northwestern

2023 – Thomas Byrom, Miami Palmetto

2025 – Julian Calderon, Miami Christopher Columbus

2024 – Christopher Calipso, Hollywood McArthur

2023 – Jake Camejo, Miami Belen Jesuit (DE)

2026 - Jordan Campbell, Hollywood Avant Garde (DE)

2024 – T.J. Capers, Miami Christopher Columbus (DE/OLB)

2024 – Germaine Carter, Miami Carol City

2023 – Nikolas Caso, Plantation (DE/OLB)

2024 – Quincy Cassius, Pompano Beach Blanche Ely (DE)

2023 - Kevin Charles, Miami Dade Christian

2023 – Mamadou Cissokho, Miami Jackson (OL)

2023 – Abdoul Compaore, Miami Beach (OL)

2025 – Craig Comrie, Weston Cypress Bay (DE)

2023 – Isaiah Coney, Miami Sunset

2024 – Declan Connor, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Anthony Contreras, Miami Sunset

2023 – William Cooper, Coral Gables (DE)

2023 – Dylan Cosgrove, Miami Belen Jesuit

2025 – Tyrese Covington, Fort Lauderdale

2024 – Kinta Cox, Miramar Everglades (DE)

2023 – Jeremiah Critch, Fort Lauderdale Westminster Academy

2024 – Zach Crothers, Hollywood Chaminade-Madonna

2024 – Andrew Crowley, Hollywood Avant Garde Academy

2023 – Jamal Cruse, Homestead Everglades Prep (DE)

2024 – Ryan Cruz, Parkland Douglas

2023 – Armani Cuero, Miami Braddock (DE)

2025 – Darius Currington, Miami Jackson

2023 – Markens Dalien, South Plantation (DE)

2025 – Ma’khi Dancy, Miramar Everglades

2023 – Joseph Dangler, Fort Lauderdale Stranahan (DE)

2025 – Cameron Davis, Pompano Beach Blanche Ely

2025 – Daryll Desir, Miami Norland (DE)

2023 – Calvin Dewberry, Homestead Everglades Prep (DE)

2023 – Ovel Diaz, Miami Killian

2025 – Davion Dixon, Miami Belen Jesuit

2024 – Samuel Doissaint, Miramar Everglades

2025 – Hezekiah Downs, Miami Christopher Columbus

2024 – Nathaniel Dumay, Miami Beach

2025 – Jayden Earl, Davie Nova (DE)

2025 – Matthew Echevarria, Miami Westminster Christian

2023 – Carl-Karim Escarment, Miami Monsignor Pace

2023 – Tyrese Essix, Miami Springs (DE)

2024 – Eric Etienne, Miramar

2023 – Earl Evoy, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 - Dinellson Exume, Edison

2023 – Nayvonta Fagan, Miami Killian

2024 – Keaton Fernandez, Coconut Creek Monarch

2024 - Jamorie Flagg, Miami Booker T. Washington

2024 – Kendarius Frazier, Hollywood Chaminade-Madonna (DE)

2023 – Kamari Frederick, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Tavon Gamble, South Miami

2023 – Anier Garcia, Hialeah American

2024 - Damien Gill, Miami Killian (DE)

2023 – Dewarren Gordon, Miami Central

2023 – Tyrese Gordon, Miami Carol City (DE)

2025 – Jalin Golfin, Fort Lauderdale

2023 – Diego Graham, Pembroke Pines West Broward (DE)

2023 – Anthony Gray, Miami St. Brendan (DE)

2023 – Lamont Green, Jr., Miami Gulliver Prep (DE)

2025 – Terrell Greene, Fort Lauderdale Dillard

2024 – Christian Grier, Hollywood McArthur

2024 – Derek Groves, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Andrew Guthrie, Plantation (DE)

2023 – Jason Hammond, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Sean Harms, Fort Lauderdale Westminster Academy

2024 - Brekien Harold, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 - Jayden Harris, Hollywood Avant Garde (DE)

2023 – Malachi Harris, Hollywood McArthur (DE)

2023 – Derrick Hart, Miami Christopher Columbus

2023 - Rashad Henry, Miami Dade Christian

2023 - German Hernandez, South Miami         

2024 – Jarvis Hill, Miami Northwestern

2024 – Isaac Holmes, Tavernier Coral Shores

2026 – Gary Hornsby, Hollywood Avant Garde Academy

2025 – Teddrick Hughes, Homestead South Dade (DE)

2024 – Roger Hunt, Davie Western

2023 – Tyler Hunt, Coral Springs Coral Glades

2023 – Jacob Hunter, Parkland Douglas

2023 – Daniel Iriarte, Miami Jackson (DE)

2024 – Kenly Israel, Miramar Everglades (DE)

2024 – Erick Izquiredo, Miami Braddock

2024 – Cole Jackson, Miami Palmer Trinity (DE)

2023 – Nicholas Jacoby, Doral Academy (DE)

2023 – Kavaursea Jerry, Miami Killian (DE)

2024 – Jaden John, Miami Immaculata LaSalle

2025 – Brandon Johnson, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – C.J. Johnson, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (DE)

2023 – Griffin Johnson, Coconut Creek Monarch (edge)

2023 – Griffin Johnston, Coconut Creek Monarch (DE)

2024 – Jmari Jones, Pembroke Pines Flanagan (DE-Athlete)

2025 – Gianni Joseph, Miramar Everglades

2023 – Darryl Joyner, Plantation (DE/Edge)

2023 – Ollson Jules, Oakland Park Northeast (DE)

2025 – Freddie King, Plantation American Heritage

2024 – Joshua King, Miami Northwestern

2024 - Levy Kinlock, Plantation American Heritage

2024 – Lou Kipp, Miami Palmer Trinity

2024 – Jackson Klein, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2025 – Shomari Lawrence, Hollywood South Broward

2023 – Leo Layun, Davie Western (DE)

2023 – Jelain Lebert, Sunrise Piper (DE)

2024 – Anthony Lejarza, Somerset Silver Palms

2025 – Joel Lettsome, Plantation

2025 – Tristian Lewis, Miramar Everglades

2024 – Nathan Ley, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2026 – Tyler Lind, Hollywood Avant Garde Academy (DE)

2023 – Ryan Liss, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 - Joshua Lloyd, Fort Lauderdale Dillard (DE)

2024 – Jovian Lopez, Miami True Academy (DE-Athlete)

2024 – Connor Lowe, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Lentz Lucien, Miramar

2023 – Bradley Luctama, Sunrise Piper (DE)

2024 – Tyclean Givens Luman, Miami Jackson (DE)

2024 – Tycoolhill Luman, Miami Jackson (DE)

2025 – Jordan Lyons, Somerset Academy Silver Palms

2024 – Amen Mackey, Homestead

2023 – Danny Maitlen Jr., Hollywood South Broward

2024 - Gavench Marcelin, Miami Belen Jesuit (DE)

2024 - Jeremiah Marcelin, Norland (DE)

2023 – KingYatta Marion, Miami Edison

2023 – Aiden Martinez, Miami Belen Jesuit

2023 – Jayson Massey, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Tank Mason, Sunrise Piper

2025 – Christopher Matas, Miami St. Brendan

2023 – Alex Matosas, Coral Gables (DE)

2024 – Darius McDonald, Miami Jackson (DE/DT)

2024 – Willis McGahee, Miami Palmetto (DE)

2023 – Tysean McIntyre, Fort Lauderdale Dillard (DE)

2025 – Rosean McKnight, Plantation (DE/OLB)

2023 - Anthony McNeal, Miami Carol City

2024 - Christian McWilliams, Somerset Silver Palms

2023 – Shamar Meilke, Miramar

2023 – Wilmer Mejia, Hialeah Champagnat Catholic (DE)

2023 – Dairo Melendez, Miami Immaculata LaSalle

2024 – K.J. Menkevich, Doral Academy

2023 – Omari Mesidor, Fort Lauderdale

2024 – Charles Metzger, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Phillip Mickle Jr., Miami Northwestern

2023 – Sharod Miley, Miami Palmetto

2024 – Jayden Milfort, Miami Belen Jesuit

2025 – James Miller, Somerset Silver Palms

2023 – Maddox Mitchell, Coral Springs Charter (DE)

2023 – Max Mondesir, Miramar

2024 – Darren Montgomery, Fort Lauderdale Dillard (DE)

2025 – Tanary Moore, Miami Norland

2026 – Christian Moreau, Plantation American Heritage

2023 – Brock Moskowitz, Parkland Douglas

2023 – Kaid Muhammed, South Plantation (DE)

2023 – Tahir Murphy, Miramar Everglades (DE)

2025 – Faris Mustafa, Coral Springs Taravella

2023 – Kamarrion Nelson, Homestead Everglades Prep (DE)

2024 – Richard Nembhard, Pompano Beach Blanche Ely

2024 – Luigi Nestor, Pompano Beach

2024 – Dimitry Nicolas, Miami Monsignor Pace

2024 – Arden Norelus, Miramar Everglades (DE)

2024 – Gabriel Nunez, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Lucas Oberhelman, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Nylan Smith-Osuna, Miramar (DE)

2023 – Greg Otten, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (DE)

2023 - Frederick Owens, Hollywood Avant Garde

2024 – Myron Parker, Miami Northwestern (DE/TE)

2023 – D.J. Pauling, Coral Springs Coral Glades (DE)

2023 – Gavin Peacock, Coconut Creek Monarch

2023 – Wayne Peart, Hollywood Chaminade-Madonna

2024 – David Pein Jr., Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Pablo Pena, Miami St. Brendan (DE)

2023 – Raquan Pericles, Pompano Beach Blanche Ely

2024 – Oscar Perla, South Plantation

2023 – Nate Peterson, Miami Immaculata LaSalle (DE)

2023 – Isaiah Pierre, Miramar

2024 – Jonathan Pierre, Miami Monsignor Pace (DE)

2023 – Isaiah Plaisir, Miami Carol City

2024 - Joseph Podubynsky, Davie Western

2024 – Donovan Pollas, Hollywood McArthur

2024 – Jesse Powell, Fort Lauderdale Westminster Academy (DE)

2024 – Clinton Preston, Miami Booker T. Washington

2024 – Chase Quarterman, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (DE/Athlete)

2024 – Andreas Quiroz, Miami Coral Reef

2023 – Michael Rabess, Miami Norland (DE)

2023 – Christopher Ramirez, Somerset Silver Palms

2024 – Juan Ramirez, Homestead

2023 – Luis Ramirez, Southwest Miami

2024 – Jaden Rees, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Roman Reid, Coral Springs Charter (DE)

2025 – Logan Reynolds, Miami Westminster Christian (DE)

2024 – Johnette Rhodes, Miami Central

2024 – Trenton Roach, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Michael Roberto, Miami Northwestern

2025 – Cameron Roberts, Hollywood Avant Garde Academy (DE)

2023 – Cordell Roberts, Miami Booker T. Washington

2023 – Jaheim Robinson, Miami High

2024 – Jahmari Robinson, Miami Booker T. Washington (DE)

2023 – Jonathan Rodriguez, Hialeah Gardens Mater Academy

2023 – Keyshawn Rodriguez, South Miami (DE)

2023 – David Rosales, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Brandon Rosenthal, Miami Gulliver Prep (DE)

2024 – Daylen Russell, Miami Christopher Columbus

2023 – Zakaih Saez, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Samuel Saint Velus, Davie Nova (DE)

2024 – Vildor Sajouse, Hollywood Hills

2023 – Guytean Salvador, Miami Dr. Krop (DE)

2024 – Jaiden Samuels, Pembroke Pines West Broward

2025 – Jack Sawyer, Hollywood Avant Garde Academy (DE)

2023 – Jamerson Saxtron, Homestead South Dade

2025 – Richard Scott, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Aiden Sealey, Pembroke Pines Flanagan (DE)

2023 – Jorge Serra, Southwest Miami (DE)

2025 – David Shorter, Miami Booker T. Washington

2024 – Andrew Silva, Doral Academy

2023 – Walter Simson, Miami Coral Reef (DE-Athlete)

2025 – Anthony Smith, Fort Lauderdale Dillard

2023 – Jamarcus Smith, Plantation American Heritage (DE)

2025 – Michael Smith, Miami Monsignor Pace (DE)

2023 – Rodric Smith, Miami Norland

2024 – Ethan Lavalle-Stablem, Fort Lauderdale

2024 – Dylan Stephenson, Miami Christopher Columbus (DE)

2025 – Gary Stewart, Hollywood Avant Garde Academy

2024 - Bryce Stringer, Hollywood Chaminade-Madonna (DE)

2023 – Markwon Strong, Homestead

2024 – Max Taboada, Pembroke Pines West Broward

2025 – Wilnerson Telamaque, Miami Monsignor Pace

2025 - Julian Terry, Miami Gulliver Prep (DE)

2025 – DeAngelo Thompson, Miami Central (DE)

2024 – Melik Thompson, Homestead Everglades Prep

2024 – Brandon Tobias, Miramar Everglades (DE)

2025 – Thomas Toca, Miami True Academy (DE-Athlete)

2024 – Elias Torres, Miami True Academy (DE)

2023 – Victor Torres, Miami Belen Jesuit

2023 – Christopher Tovar, Miami True Academy (DE-Athlete)

2023 – Nigel Trim, Miami Palmetto

2023 – Garrett Tucker, Coral Springs Charter (DE)

2023 - Darius Tyler, Miami Coral Reef

2023 – Alix Ulysse, North Miami Beach (DE)

2024 – Yocany Urrutia, Hialeah Gardens

2023 – Justin Valentine, Parkland Douglas

2023 – Lazaro Valle, Miami Gardens Tru Prep Academy (DE)

2023 – Jameson Van Fleet, Miami Booker T. Washington (DE)

2024 – Ethan Vanzant, Miami St. Brendan (DE)

2023 – David Vedrine, North Miami

2023 – Julio Viera, Miami High

2023 – Brayden Walker, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (DE)

2023 – Jaylin Wallace, Hollywood McArthur (DE)

2023 – Demetrius Watts, Miami Southridge

2024 – Rashawn Watson, Hollywood Chaminade-Madonna (DE)

2023 – Broc Weaver, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2024 – Parker West, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2025 – Jayleen Wilcox, Somerset Silver Palms

2025 – Cartel Williams, Miami Booker T. Washington

2024 – Christopher Williams, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Javon Williams, Fort Lauderdale

2024 – Keyshaun Williams, Pembroke Pines Flanagan

2023 – Matthew Williams, Miami Northwestern

2024 – Robert Williams, Miami Christopher Columbus

2023 – Keino Wilson, Miramar

2023 – Xavier Wilson, Miami Booker T. Washingtpon

2023 – Rickavion Wright, Hialeah Gardens Mater Academy

2024 – Omar Yaques, Doral Academy

2024 – Devon Young, Miramar Everglades

2023 – German Zuniga, Homestead Everglades Prep

For the past 52 years, we have spent plenty of time on football fields across the country. From games to practices, camps, combines and 7-on-7 events, we get to as many events as possible to see the athletes LIVE. Follow us on Facebook (Larry Blustein) Instagram (@OurBoyBlu) and Twitter (@larryblustein). Contact us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..


2022 SOUTH FLORIDA – KICKERS/PUNTERS

LAST UPDATED: August 22, 2022

Every year for the past five plus decades, we have put out nearly every football prospect from Miami-Dade and Broward Counties – as well as throughout the entire state of Florida.

That reputation has earned a following of thousands of college coaches from across the nation who use the information that we list – and they continue to contact us throughout the course of a year, looking for information on the prospects that we list in all classes.

In the coming months, we will list every position in Miami-Dade and Broward – with all classes included – and will solicit the help of coaches and prospects to ensure that the information is correct.

If there are any changes to be made, PLEASE DO NOT DO IT ON THE POST. Simply send the players who have moved or changed positions to us via e-mail. We will NOT accept any other form of change.

Remember, this information is what college coaches are looking at, so this will be what they have to go on.

Thanks so much for your help in getting the information correct.

Larry Blustein – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. ONLY VALID CHANGES WILL BE MADE. NOT TRANSFERS THAT ARE PENDING.

2024 – Andrew Abu-Ariel, K/P, Hollywood Chaminade-Madonna

2024 – William Rowe Allen, K/P, Miami Christopher Columbus

2023 – Andres Amaya, K/P. Doral Ronald Reagan

2025 – Lucas Avino, K, Miami Belen Jesuit

2023 – Lucas Patocs-Bizazza, P/K, Weston Cypress Bay

2024 – Jacques Blanchard, K, Miami Gulliver Prep

2023 - Nicholas Caballero, PK, Miami Christopher Columbus

2023 – Aiden Cashette, PK, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Ayden Castillo, PK, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Ryan Cimino, Hialeah Gardens

2024 - Robert Czeremcha, K, Miami Christopher Columbus 

2023 - Christian de Villiers, P/K, Miami Christopher Columbus

2024 – Dylan Dinerman, Miami Gulliver Prep (P)

2023 – Lucas Falossi, PK, Miami True Academy

2024 – Ian Faulkner, PK, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Derek Fletes, PK, Miami Northwestern

2024 – Juan Galarza, PK, Miami Palmetto

2025 – Jayden Gomez, PK/P, Miami Palmetto

2025 – Luca Guerra, PK, Doral Academy

2025 – Abraham Gutierrez, P, Miami St. Brendan

2023 – Robert Hammond III, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Jeffrey Hernandez, K/P, Coconut Creek

2024 – Kristian Hobbs, K/P, Davie Western

2025 – Gavin Katz, South Plantation (PK)

2023 – Patrick Keough, P/PK, Miami Palmetto

2024 – Michael Kern, K/P, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Zane Knapp, K/P, Fort Lauderdale

2024 – Alon Kochav, K/P, Plantation American Heritage

2026 – Thomas Lopez, K/P, Miami High

2023 – Aidan Martinez, K, Hialeah Gardens Mater Academy

2023 – Gassandy Majuste, P/PK, Plantation

2024 – Claiten Maysonet, K, Homestead Somerset Academy Silver Palms

2024 – Nicholas McCarthy, K/P, Coral Springs Coral Glades

2025 – Adrian Muelle, PK, Miami Belen Jesuit

2025 – Chris Murciano, Miami Gulliver Prep

2025 – Nick Navarro, PK, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Marcos Netto, P/K, Miami St. Brendan

2024 – Gabriel Perez, K/P, Miami Southridge

2024 – Francisco Pileggi, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Adam Piniero, K, Miami Ferguson

2026 – Trace Poncev, Fort Lauderdale Dillard

2024 – Joshua Portillo, PK, Miami High

2024 – Brandon Rabasco, Hollywood South Broward

2025 – Nicholas Romero, K, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Cosme Salas, Miami Gulliver Prep (PK)

2025 – Ethan Silva, PK/P, Miami Archbishop Carroll

2023 - Christian Silverstein, P, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2024 – George Stringos, K/P, Fort Lauderdale Westminster Academy

2023 – James Thompson, PK, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Denzel Velasquez, Miramar Everglades (PK)

2023 – Jarquez Velasquez, K/P. Fort Lauderdale Stranahan

2025 - Christopher Wirth, South Plantation (PK)

2023 – Jason Zapata, PK/P, Somerset Academy Homestead

2023 – Ivan Zivenko, P, Miami Immaculata LaSalle

For the past 52 years, we have spent plenty of time on football fields across the country. From games to practices, camps, combines and 7-on-7 events, we get to as many events as possible to see the athletes LIVE. Follow us on Facebook (Larry Blustein) Instagram (@OurBoyBlu) and Twitter (@larryblustein). Contact us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. 


LAST UPDATED: August 22, 2022

Every year for the past five plus decades, we have put out nearly every football prospect from Miami-Dade and Broward Counties – as well as throughout the entire state of Florida.

That reputation has earned a following of thousands of college coaches from across the nation who use the information that we list – and they continue to contact us throughout the course of a year, looking for information on the prospects that we list in all classes.

In the coming months, we will list every position in Miami-Dade and Broward – with all classes included – and will solicit the help of coaches and prospects to ensure that the information is correct.

If there are any changes to be made, PLEASE DO NOT DO IT ON THE POST. Simply send the players who have moved or changed positions to us via e-mail. We will NOT accept any other form of change.

Remember, this information is what college coaches are looking at, so this will be what they have to go on.

Thanks so much for your help in getting the information correct.

Larry Blustein – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. ONLY VALID CHANGES WILL BE MADE. NOT TRANSFERS THAT ARE PENDING.

2023 – Rayquan Adkins, Miami Northwestern

2026 – Nicholas Aguilera, Miami High

2025 – Shmar Akande, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (CB)

2023 – Lionel Alcera, Coconut Creek Monarch (FS)

2024 – Gerson Alette, North Miami

2023 - Adonis Allen, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (CB/S)

2023 – Amos Allen, Miami Norland

2023 – Omari Allen, Miami Dr. Krop

2023 – Thomas Almeida, Miami Ferguson (Athlete)

2023 – Patrick Alston, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Jaden Alvaranga, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Christopher Anderson, Plantation

2025 – Cornell Anderson, Miramar

2023 – Christian Andrews, Coconut Creek Monarch

2024 – Maurice Andrews, Doral Academy

2024 – Aiden Anestor, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Ethan Augustin, Miami Northwestern

2023 – Cooper Aurilia, Fort Lauderdale Calvary Christian Academy (CB)

2024 – Theandre Ballon, Miami Dade Christian (S)

2024 – Jeffery Bandy, Miami Christopher Columbus (CB)

2023 – Larry Jean-Baptist, Miramar (Athlete)

2025 – Jimmy Baptiste, Miramar

2024 – Anthony Barbar, Fort Lauderdale Westminster Academy (S)

2023 – Kaleb Barnett, Miami Jackson (CB)

2023 – Corey Baugh, Coconut Creek Monarch (Nickle)

2023 – Jose Bautista, Miami Ferguson (Athlete)

2026 – Ryan Beery, Miami Gulliver Prep

2023 – Joseph Bejel, Miami St. Brendan (CB)

2025 – Ronald Beliard, Miami Booker T. Washington

2023 – Bengy Belizaire, Miramar

2023 – Jayden Bell, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Kari Bendolph, Fort Lauderdale Dillard

2024 – Jaasiel Benetiz, Miami St. Brendan (Athlete)

2023 – Jaden Blackburn, Coco nut Creek North Broward Prep

2025 – Dremaree Petit-Blanc, South Plantation (CB)

2025 – Kelcy Blue, Miramar

2023 - Dwight Bootle, Miami Palmetto (CB)

2026 – Kanard Boucard, Miramar

2023 – De’Andre Boykins, Miami Norland

2024 – Eric Bradley, Plantation

2024 – Tariq Bradley, Miami Carol City

2023 – Jajuan Bradshaw, Miami Christopher Columbus

2025 – Antonio Branch, Miami Northwestern

2023 – Kameron Brantley, Miami Northwestern

2024 – Irish Brewton, Somerset Silver Palms

2023 – Robert Brewton, Somerset Silver Palms

2023 – Bryce Brown, Fort Lauderdale Westminster Academy (CB)

2024 – Charles Brown, Plantation

2023 – Christopher Brown, Pembroke Pines Somerset Academy (SS/Athlete)

2024 – Clifton Brown, Miami Northwestern (CB)

2023 – Damari Brown, Plantation American Heritage (CB)

2025 – Devin Brown, Miami Monsignor Pace (CB)

2025 – Johnathan Brown, Miami Northwestern

2023 – Kiesean Brown, Miami Dr. Krop (SS)

2026 – Sam Brown, Fort Lauderdale Dillard

2023 – Trimaine Brown, Homestead (Athlete)

2024 – Allen Bryant, Fort Lauderdale Calvary Christian

2024 – Quran Burton, Miami Carol City

2023 – Immanuel Bynum, Miami Archbishop Carroll

2024 – Emilio Cabrera, Miami Ferguson

2023 – Juelz Calderon, Miramar

2023 – Gabriel Camblor, Hialeah Gardens (Athlete)

2023 – Eric Campbell, Pompano Beach (S)

2024 – Berlin Camfort, Hialeah Champagnat Catholic (CB)

2024 – Jeremiah Camil, Miami High

2025 – Christopher Candidate, Miami Christopher Columbus (CB)

2023 – Darriel Cannon, Miami Gulliver Prep (S)

2023 – Zachary Cappellucci, Pompano Beach (SS)

2025 – Jade Card, Hollywood South Broward (Athlete)

2025 – Shaddai Carter, Miami Christopher Columbus (FS/SS)

2023 – Trevor Catronio, Dave Western (S)

2023 – Bradley Chandler, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2026 – Santonio Chatman, Miami Booker T. Washington

2023 – Alejandro Cisneros, Miami Coral Reef (CB)

2024 – Steven Clark, Miami Edison

2023 – Mister Clarke, Miami Carol City

2024 – Raheem Coleman, South Miami (Athlete)

2023 – Ceby Colin, Oakland Park Northeast (CB)

2025 – Nathan Conyers, South Plantation (SS)

2023 - Tavaris Council, Plantation

2025 – Tywan Cox, Hollywood Chaminade-Madonna

2024 – Ervin Cunningham, Hollywood Avant Garde Academy

2024 – Jermaine Dalias, Coconut Creek Monarch (S)

2025 – Taurus Damon, Davie Nova (Athlete)

2025 – Travares Daniels, Hollywood McArthur (S)

2023 – Jonjon Delgado, Miami True Prep Academy (Athlete)

2025 – Brian Delrio, Miami Braddock (Athlete)

2025 – Jaelon Dodds, Miami Beach

2023 – Caymen Donat, Somerset Silver Palms

2023 – Gavin Dorvil, Plantation (S/CB)

2023 – Delgado Dorvilus, Hollywood Avant Garde Academy (Athlete)

2025 – Napolean Doster, Miramar (Athlete)

2023 – Nicholas Dou, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2026 – Jermiyah Douglas, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Elijah Douyon, South Miami (Athlete)

2024 – Jamauri Downing, Fort Lauderdale

2023 – Tre’Mone Drisdom, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 - Artravian Driver, Miami Southridge (S)

2024 – Sean Patrick Dulcio, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Justin Dupree, Pembroke Pines West Broward 

2024 – Guy Edmond Jr., Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Rogeardy Edouard, Pompano Beach (CB)

2023 – Leon Edwards, Miami Southridge (CB)

2023 – Marcus Ellis, Davie Western

2024 – Armani Emile, Miami Edison

2024 – Nicholas Estrada, Miami Ferguson

2024 – Casey Etienne, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (S)

2023 – Noah Eugene, Plantation American Heritage (S)

2023 – Luke Evans, Hollywood Chaminade-Madonna (CB)

2023 – Victor Evans III, Miami Monsignor Pace

2025 – Kaidan Everett, Miami Southridge

2025 – Chris Ewald, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Jensley Exalant, North Miami (CB)

2023 – Daemon Fagan, Plantation American Heritage (S)

2023 – Marc Fanor, North Miami

2023 – Jaydon Farfan, Pembroke Pines West Broward (CB)

2024 – Moses Faton, South Plantation

2023 – Chaz Felder, Homestead South Dade (CB)

2025 – Adonis Ferguson, Hollywood Chaminade-Madonna (CB)

2023 – Willard Ferrell, Miami Killian (S)

2023 – Jesse Fields, Coconut Creek Monarch (Athlete)

2026 – Justice Fitzpatrick, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Jermaine Fleming, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Julian Fletcher, Hollywood McArthur

2026 – Javari Flowers, Miami Central

2024 – Amani Floyd, North Miami Beach

2023 – Ahmere Foster, Miami Christopher Columbus (S)

2023 – Jeremy Francis, Fort Lauderdale

2023 – Desmen Francois, Miramar

2023 – Richard Francois, DB, Miami Gardens Tru Prep

2024 – Terrell Franklin, Miami St. Brendan

2023 – Robert Fullmore Jr., Miami Palmetto

2023 - Norman Gadsden, Fort Lauderdale Stranahan (CB)

2024 – Jadarius Gaines, Miami Booker T. Washington (Athlete)

2025 – Tyler Garcia, Miami High

2023 - Jordan Garvin, Hollywood Avant Garde (S)

2023 - Mark-Allen Gay Jr, Miami Central (S)

2024 – Sadonnie Gay, Doral Academy

2024 – Corey Gibson, Miami-Dade Christian (CB)

2023 – Treyvion Gilbert, Pompano Beach Blanche Ely (S)

2025 - Klein Giles, North Miami Beach

2023 – Corey Goldsby Jr., Plantation American Heritage (S)

2025 – Angel Gonzalez, Miami Killian

2025 – Jaden Gonzalez, Miami St. Brendan (Athlete)

2025 – Lebron Gonzalez, Miami High

2024 – Ryan Gonzalez, Miami Archbishop Carroll (Athlete)

2023 – William Gonzalez, Miami Braddock (Athlete)

2025 – Lance Grant, Homestead (CB)

2024 – Hervis Guerrier, Fort Lauderdale

2023 – Xavier Gunn, Pompano Beach Blanche Ely (CB)

2023 – Jonmart Gutierrez, Hialeah Gardens Mater Academy

2025 – Jack Guyton, Davie Western (S)

2024 – Maddox Haase, Parkland Douglas

2025 – Camari Hall, Hollywood South Broward (S)

2024 – Jhamari Hall, Davie Western (S)

2025 – Ben Hanks Jr., Miami Booker T. Washington (CB)

2023 - Christian Hanks, Homestead South Dade (S)

2024 – Corey Hargrett, Fort Lauderdale

2023 - Daniel Harris, Miami Gulliver Prep (CB/S)

2023 – Marquis Harry, Pompano Beach Blanche Ely (CB)

2024 – David Harvin, Fort Lauderdale Westminster Academy (CB)

2023 – Khorian Hepburn, Miami Carol City

2023 – Douglas Hernandez, Hialeah Gardens Mater Academy (Athlete)

2023 – Rodolfo Hernandez, South Miami (SS)

2023 – Jahbrey Hewitt, Miami Booker T. Washington

2025 – Mekhi Hicks, Plantation American Heritage

2025 – Latron Hickson, Coral Springs Coral Glades

2023 – Sylus Hilaire, Somerset Silver Palms

2023 – Dawrsen Saint-Hilaire, Plantation

2023 – Jamari Holliman, Miami Norland

2023 – Chisner Horace, Parkland Douglas (S)

2023 – Harlem Howard, Pompano Beach Blanche Ely (S)

2024 – Jamari Howard, Westland Hialeah

2023 – Conrad Hussey, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas (S)

2024 – Jason Ibarra, Miami Christopher Columbus (FS/CB)

2023 – Monroe Ingraham, Davie Western

2023 – D'Marion Ivey, Homestead South Dade

2023 – Alejandro Izquierdo, Hialeah Gardens Mater Academy (Athlete)

2024 – Antoine Jackson, Fort Lauderdale Dillard (CB)

2024 – Semaj Jackson, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas (S)

2025 – Tyler Jackson, Fort Lauderdale Stranahan (Athlete)

2024 – Curtis Janvier, Hollywood Chaminade-Madonna (CB)

2023 – Jordan Jean, Davie Western (CB)

2024 – Nate Jean, Davie Western

2023 – Jeremiah Jean-Philippe, Miami Gardens TRU Prep Academy

2023 – Ryan Jeanty, Miramar Everglades

2024 – Robert Jeau, Homestead

2023 – Brian Jefferson, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – D’Angelo Jessamy, South Plantation (CB)

2023 – David Jester, Homestead

2023 – Chris Jiminian, Hollywood McArthur (S)

2026 – Aldarius Johnson, Miami Northwestern

2025 – Cody Johnson, Hollywood McArthur (FS)

2023 – Devin Johnson, Homestead South Dade

2023 - Devorise Johnson, Miami Palmetto

2023 – Jerry Johnson III, Fort Lauderdale Dillard

2025 – Josh Johnson, Miami High (Athlete)

2023 – Kion Johnson, Fort Lauderdale

2023 - Kiondre Johnson, Fort Lauderdale

2024 – Malcolm Johnson, Miami Jackson (SS)

2024 – Johnoy Johnston, Pembroke Pines Flanagan (S)

2024 – Lawrence Johnson, Miami Palmetto

2024 – Tomauri Johnson, Miami Jackson (CB/S)

2023 – Geoffrey Jones, Hollywood McArthur

2024 – Josh Jones, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Phillip Jones, Miami Southridge (Athlete)

2026 – Tavarus Jones, Miami LaSalle

2024 – Ben Joseph, Pembroke Pines Flanagan

2023 – Bradley Joseph, Homestead South Dade

2026 – Bryan Joseph, Doral Academy

2023 – Joshua Joseph, Davie Western (S)

2024 – Ricky Joseph, Miami Beach (S)

2024 – Sammy Joseph, Fort Lauderdale Westminster Academy (CB)

2025 – Sterling Joseph, Miami Edison

2023 – Kiran Joyner, Miami Palmetto

2025 – Tristian Juhmi, Miramar

2026 – Bryant Junius, Hollywood Chaminade-Madonna (Athlete)

2023 – Jeno Junius, Hollywood Chaminade-Madonna (SS)

2023 – Carlos Junco, Miami St. Brendan

2024 – Anthony Keen, Pembroke Pines Flanagan

2026 – Dominic Kelly, Miami Palmetto

2024 – T.J. Kelly, Deerfield Beach

2024 – Gary Kendrick, South Miami (Athlete)

2023 – Kordell Ketchens, Miami Southridge (CB)

2024 – Jordan King, Sunrise Piper

2023 – Mike Kinsley, Homestead Everglades Prep (Athlete)

2024 – Antonio Kraus, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Mike Kulikowski, Miami St. Brendan (Athlete)

2024 – Earl Kulp, Miami Central (CB)

2025 – Cayan Lamothe, Miami Christopher Columbus (SS/FS)

2023 - Amari Lanier, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Jacari Lannigan, Miami St. Brendan (Athlete)

2024 – Kaleb Lawrence, Fort Lauderdale Stranahan

2025 – Pedro Leal, Miami St. Brendan

2025 – Sebastian Lecrete, Miami Gulliver Prep (Athlete)

2026 – Bryce Lee, Miramar (Athlete)

2025 – Lheandro Lemite, Miramar

2024 – Kenyadrek Lewis, South Plantation

2023 - Kamar Lhomme, Miramar

2023 – Everson Liberte, Miami Immaculata LaSalle (Athlete)

2023 – Kyrell Logan, South Miami (Athlete)

2025 – Jacob Lopez, Weston Cypress Bay

2024 – Marcus Lopez, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Connor Lowe, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Christian Lowry, Miami Central (S)

2024 – Xavier Lucas, Fort Lauderdale Dillard (S/CB)

2026 – Mateo Lucena, Weston Cypress Bay (S)

2023 – Jalin Mack, South Miami (Athlete)

2023 – King Mack, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas (S)

2024 – Ryan Mack, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas (S)

2023 – Nathan Makepeace, Fort Lauderdale Westminster Academy (S)

2023 - Jeremiah Makins, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2025 – Walter Manning, Miramar

2024 – Evan Marsden, Fort Lauderdale (S)

2023 – Brandon Martinez, Miami Ferguson

2023 – Brian Martinez, Miami Braddock (Athlete)

2023 – Rene Martinez, Hialeah Gardens Mater Academy (CB)

2023 – Trevaughn Martinez, Fort Lauderdale Dillard (CB)     

2023 – Chris Mason, Fort Lauderdale Stranahan (Athlete)

2024 – Miles Mathis, Fort Lauderdale Stranahan

2023 - JoJo Mauvais, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Dakeem Mayard, Fort Lauderdale Calvary Christian Academy (CB)

2026 – Karon Maycock, Miami Central

2025 – Dylan McCarthy, Weston Cypress Bay

2025 – Eric McGriff, Plantation

2023 – Shamar McNeil, Plantation American Heritage

2025 - Alex Mederos, Miami Braddock (Athlete)

2024 – Junior Mensama, Miami Jackson

2026 – Jesiyah Miguel, Fort Lauderdale Dillard

2024 – Hyajah Miller, Fort Lauderdale Dillard (S)

2024 – Jaheim Miller, Miami Norland

2023 – Tylor Miller, Miami Carol City

2023 – Jamal McKinney, Miami Jackson (CB)

2023 – Ernest Mims, Miami High (Athlete)

2023 – Jayden Minto, Oakland Park Northeast (Athlete)

2023 – Dylan Miranda, Miami Palmetto (Athlete)

2023 – Lucas Ortega-Morales, Miami Palmer Trinity (S)

2024 – Tyjuan Gourdine-Moran, Plantation

2023 – Shamar Morgan, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Nick Morlote, Miami St. Brendan

2024 – Jaylan Morris, Miami LaSalle (S)

2023 – David Law-Mortimer, Fort Lauderdale Dillard

2023 – Tahir Murphy, Homestead Everglades Prep (S)

2023 – Tahir Murphy, Homestead Everglades Prep (S)

2023 - Richard Murray, Hollywood Avant Garde (S)

2023 – Diego Neira, Miami Sunset (S)

2024 – Marcello Nieves, Davie Western (SS)

2023 – Steven Nobles, Pompano Beach Blanche Ely (S)

2024 – Frantz Noel, Miami Monsignor Pace

2024 - Jackson Norkunas, Parkland Douglas

2023 – Samauri O’Brian, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2025 – Gio Olivo, North Miami Beach

2025 – James Orange, Miami Christopher Columbus (FS/S)

2023 – Damien Ordonez, Miramar

2026 – Robert Ortega Jr., Hollywood Avant Garde Academy (Athlete)

2024 – Isaiah Osborne, Hollywood Avant Garde Academy (S)

2023 – Jaden Outar, Miami Palmetto (CB)

2025 – Roderick Parker Jr., Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2024 – Dylan Parks, Miami Southridge (S)

2024 – Kalel Pascal, Miami Dr. Krop (CB)

2023 – Jawan Pasuris, Hialeah American

2024 – Zaquan Patterson, Hollywood Chaminade-Madonna (S)

2025 – Sebastian de la Pava, Miami Archbishop Carroll

2026 – Carlos Pavon, Miami High

2024 – Sherrard Pearce, Plantation American Heritage

2024 – Kenny Pembleton, Miami Archbishop Carroll (Athlete)

2023 – Darrell Pender, Miami Northwestern

2024 – Shunga Perez, Miramar (Athlete)

2024 - Quinton Phillips, Miramar

2024 – Donavan Philord, Miami Monsignor Pace (CB)

2025 – Jachari Pierre, Coconut Creek Monarch (Athlete)

2025 – Jamarcus Pierre, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2025 – Daniel Pino, Miami St. Brendan

2023 – D’Angelo Ponds, Hollywood Chaminade-Madonna (CB)

2023 – Aridius Pough, Coconut Creek Monarch (FS)

2024 – Zyon Pressley, Fort Lauderdale Dillard (CB)

2024 – Brandon Pridgen, Fort Lauderdale (S)

2025 – Corey Pruitt, Miami Palmetto

2023 – Richard Quinn, Miami High

2023 – Richard Raphael, Hollywood McArthur

2024 – Jason Ravelo, Hollywood Avant Garde Academy (Athlete)

2023 - Stenley Raymond, Parkland Douglas (CB)

2023 – Willie Reed III, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2024 – Javon Reid, Somerset Academy South Homestead (CB)

2023 – Kurt Reid Jr., Davie Western

2024 – Roman Reid, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (S)

2025 – Kelvin Reyes, Pembroke Pines West Broward

2023 – Max Reynolds, Fort Lauderdale Westminster Academy (CB)

2023 – Kemari Rhodd, Miami Norland

2025 – Jordan Rich, Plantation American Heritage

2023 – Tre’ Rigby, Miramar (Athlete)

2024 – Sir Robertgeau, Homestead (CB)

2024 – Dewayne Roberts, Miramar

2023 – Hunter Roberts, Plantation American Heritage

2024 – Remington Roberts, Fort Lauderdale

2023 – Traejon Roberts, Deerfield Beach (S)

2023 – Hunter Roberts, Plantation American Heritage (S)

2023 – Antonio Robinson, Miami Florida Christian (CB)

2023 – Christopher Robinson, Plantation

2023 - Kimari Robinson, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas (CB)

2024 – Aykenon Rodgers, Fort Lauderdale Dillard (S)

2023 - Mahki Rolle, North Miami Beach (CB)

2024 – Desmond Romer, Miami High

2025 – Jonathan Rousseau. Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Udonis Rutledge, South Miami

2023 – Kervens Saint Juste, Coral Springs Coral Glades (CB)

2024 – Jpordan Saintilus, Pompano Beach Blanche Ely (S)

2024 – Ivan Saintmelus, South Plantation (SS)

2025 – C.J. Sanches, Miami Westminster Christian (Athlete)

2023 – Jayden Sanders, Homestead South Dade

2023 – Luby Sanon, Coral Springs Coral Glades (CB)

2026 – Royce Santos, Hollywood Avant Garde Academy

2024 – Mathias Schneider, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Fabulis Scott, Miami Booker T. Washington

2023 – Jacoby Scott, Sunrise Piper (CB)

2024 – Jayvis Scott, Miami Palmetto

2025 – Kelly Sejour, Miami Central (CB)

2025 – Tyler Seraphin, South Plantation (FS)

2023 – Antwon Shepard, Miami Central (CB)

2024 – Gavin Shepard, Miami Monsignor Pace (S)

2023 – Edrick Shorter, Plantation

2024 – Antravious Shropshire, Homestead South Dade

2023 – Marcus Simmons, Miami Southridge

2023 – Elijah Sinclair, Miami Norland

2023 – Brayden Slade, Coconut Creek Monarch

2023 – Shawn Smoak, Miami Central

2023 – Antonio Smith, Miami Gulliver Prep (CB)

2023 – David Smith, Pembroke Pines Flanagan

2024 – Deon Smith, Miami Palmetto

2024 – Jahcori Smith, Sunrise Piper

2024 – Kemaury Smith, Miramar

2023 – Kwame Smith, Hollywood Chaminade-Madonna

2025 – Semaj Smith, Homestead

2024 – Caleb Solomon, Miramar

2024 – Dwayne Solomon, North Miami (CB)

2024 – Michael Solomon, Miami True North (S)

2024 – La’Varis Stanford, Miami Immaculata LaSalle

2024 – Jeremiah Stanley, Miami Booker T. Washington

2026 – Bobby Stokes, Miramar

2024 – Bishop St. Onge, Cooper City (SS/OLB)

2024 – Jayden Stephens, Somerset Academy Pembroke Pines (S)

2025 – Shawn Stewart, Coral Springs Coral Glades

2023 – Carlton Sylvestre, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Zachary Tanelus, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Jalen Tanner, Miami Coral Reef (Athlete)

2024 – Antwon Tarpley Jr., Fort Lauderdale

2024 – Larry Tarver, Miami Gardens Tru Prep Academy

2024 – Joel Tavaras. North Miami Beach

2023 – Carlito Clarke-Taylor, Miami Palmetto

2023 - Jahmal Taylor, Homestead Everglades Prep (S)

2023 – Zayden Laing-Taylor, Miami Central (S)

2024 – Guylijah Theodule, Miami Northwestern (S)

2024 – Isaiah Thomas, Coconut Creek Monarch (Athlete)

2023 – Kimani Thomas, Fort Lauderdale Stranahan

2023 – Kaiden Thompson, South Miami

2025 – Darnell Tilghman, Davie Nova

2023 – Abraham Torres, Somerset Silver Palms (Athlete)

2023 – Victor Torres, Fort Lauderdale

2024 – Colin Tracey, Fort Lauderdale Calvary Christian (S)

2024 – Jeremyah Ulysse, Miramar (Athlete)

2025 – Clever Villanueva, Miami High

2024 – Nijah Vargas, North Miami (CB)

2024 – Broderick Vale Jr., Davie Western

2025 – Jesse Valero, Miami St. Brendan (Athlete)

2024 – Refenio Vangates, Hialeah American (Athlete)

2024 – Santiago Vega, Miami Ferguson (S)

2023 – Emilio Wadskier, Miami Westminster Christian (Athlete)

2025 – Amari Wallace, Miami Central (S)

2024 – Jancent Wallace, Miami Christopher Columbus(CB)

2024 – Santonio Wallace, Homestead

2025 – Jabori Walton, Miramar

2023 – Nazir Ward, Miami Northwestern

2025 – Macai Warthen, Miami Edison

2023 - Alton Watts, Fort Lauderdale Dillard (S)

2024 – Frank Watts, Miami Coral Reef (S - Athlete)

2023 – Oneal Webb, Miami Dr. Krop (S/CB)

2023 – Jaylen West, Miami Northwestern (S)

2025 – Willie “Chino” White, Miami Beach (Athlete)

2024 – Deon Wiggins, Pompano Beach Blanche Ely (CB/S)

2023 – Melvon Wilcox, Pembroke Pines West Broward (CB)

2024 – Cameron Williams, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Elijah Williams, Fort Lauderdale Stranahan

2024 – Jaheim Williams, Miramar (S)

2023 – Jamarie Williams, Miami Edison

2025 – Nathan Williams, Miramar

2023 – Omarion Williams, Miami Central

2026 – Ricky Williams Jr., Miami Central

2023 - Tyrell Williams, Miami Killian (CB)

2023 - Zavier Williams, Miami Coral Reef (S)

2023 – Jahsean Winchester, Coconut Creek Monarch

2023 – Omar Winkfield, Miami Palmetto

2023 - Marcus Woodley, Homestead (CB)

2023 – Terrance Woodson, Miami Palmetto

2023 - Terrence Woodson, Southwest Miami (FS)

2023 – Lorenzo Wright, Hollywood McArthur

2025 – Malik Wright, Plantation

2023 – Winston Wright, Miami Booker T. Washington

2023 – Josh Yearby, Hollywood Avant Garde Academy

2024 – Eric Youman, Miami St. Brendan (Athlete)

2025 – Ezekiel Yune, Miramar

2024 – Falak Zaveri, Miami Ferguson

For the past 52 years, we have spent plenty of time on football fields across the country. From games to practices, camps, combines and 7-on-7 events, we get to as many events as possible to see the athletes LIVE. Follow us on Facebook (Larry Blustein) Instagram (@OurBoyBlu) and Twitter (@larryblustein). Contact us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..