Prospects
Top athletes on the rise.

LAST UPDATED: August 22, 2022

Every year for the past five plus decades, we have put out nearly every football prospect from Miami-Dade and Broward Counties – as well as throughout the entire state of Florida.

That reputation has earned a following of thousands of college coaches from across the nation who use the information that we list – and they continue to contact us throughout the course of a year, looking for information on the prospects that we list in all classes.

In the coming months, we will list every position in Miami-Dade and Broward – with all classes included – and will solicit the help of coaches and prospects to ensure that the information is correct.

If there are any changes to be made, PLEASE DO NOT DO IT ON THE POST. Simply send the players who have moved or changed positions to us via e-mail. We will NOT accept any other form of change.

Remember, this information is what college coaches are looking at, so this will be what they have to go on.

Thanks so much for your help in getting the information correct.

Larry Blustein – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. ONLY VALID CHANGES WILL BE MADE. NOT TRANSFERS THAT ARE PENDING.

2023 – Rayquan Adkins, Miami Northwestern

2026 – Nicholas Aguilera, Miami High

2025 – Shmar Akande, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (CB)

2023 – Lionel Alcera, Coconut Creek Monarch (FS)

2024 – Gerson Alette, North Miami

2023 - Adonis Allen, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (CB/S)

2023 – Amos Allen, Miami Norland

2023 – Omari Allen, Miami Dr. Krop

2023 – Thomas Almeida, Miami Ferguson (Athlete)

2023 – Patrick Alston, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Jaden Alvaranga, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Christopher Anderson, Plantation

2025 – Cornell Anderson, Miramar

2023 – Christian Andrews, Coconut Creek Monarch

2024 – Maurice Andrews, Doral Academy

2024 – Aiden Anestor, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Ethan Augustin, Miami Northwestern

2023 – Cooper Aurilia, Fort Lauderdale Calvary Christian Academy (CB)

2024 – Theandre Ballon, Miami Dade Christian (S)

2024 – Jeffery Bandy, Miami Christopher Columbus (CB)

2023 – Larry Jean-Baptist, Miramar (Athlete)

2025 – Jimmy Baptiste, Miramar

2024 – Anthony Barbar, Fort Lauderdale Westminster Academy (S)

2023 – Kaleb Barnett, Miami Jackson (CB)

2023 – Corey Baugh, Coconut Creek Monarch (Nickle)

2023 – Jose Bautista, Miami Ferguson (Athlete)

2026 – Ryan Beery, Miami Gulliver Prep

2023 – Joseph Bejel, Miami St. Brendan (CB)

2025 – Ronald Beliard, Miami Booker T. Washington

2023 – Bengy Belizaire, Miramar

2023 – Jayden Bell, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Kari Bendolph, Fort Lauderdale Dillard

2024 – Jaasiel Benetiz, Miami St. Brendan (Athlete)

2023 – Jaden Blackburn, Coco nut Creek North Broward Prep

2025 – Dremaree Petit-Blanc, South Plantation (CB)

2025 – Kelcy Blue, Miramar

2023 - Dwight Bootle, Miami Palmetto (CB)

2026 – Kanard Boucard, Miramar

2023 – De’Andre Boykins, Miami Norland

2024 – Eric Bradley, Plantation

2024 – Tariq Bradley, Miami Carol City

2023 – Jajuan Bradshaw, Miami Christopher Columbus

2025 – Antonio Branch, Miami Northwestern

2023 – Kameron Brantley, Miami Northwestern

2024 – Irish Brewton, Somerset Silver Palms

2023 – Robert Brewton, Somerset Silver Palms

2023 – Bryce Brown, Fort Lauderdale Westminster Academy (CB)

2024 – Charles Brown, Plantation

2023 – Christopher Brown, Pembroke Pines Somerset Academy (SS/Athlete)

2024 – Clifton Brown, Miami Northwestern (CB)

2023 – Damari Brown, Plantation American Heritage (CB)

2025 – Devin Brown, Miami Monsignor Pace (CB)

2025 – Johnathan Brown, Miami Northwestern

2023 – Kiesean Brown, Miami Dr. Krop (SS)

2026 – Sam Brown, Fort Lauderdale Dillard

2023 – Trimaine Brown, Homestead (Athlete)

2024 – Allen Bryant, Fort Lauderdale Calvary Christian

2024 – Quran Burton, Miami Carol City

2023 – Immanuel Bynum, Miami Archbishop Carroll

2024 – Emilio Cabrera, Miami Ferguson

2023 – Juelz Calderon, Miramar

2023 – Gabriel Camblor, Hialeah Gardens (Athlete)

2023 – Eric Campbell, Pompano Beach (S)

2024 – Berlin Camfort, Hialeah Champagnat Catholic (CB)

2024 – Jeremiah Camil, Miami High

2025 – Christopher Candidate, Miami Christopher Columbus (CB)

2023 – Darriel Cannon, Miami Gulliver Prep (S)

2023 – Zachary Cappellucci, Pompano Beach (SS)

2025 – Jade Card, Hollywood South Broward (Athlete)

2025 – Shaddai Carter, Miami Christopher Columbus (FS/SS)

2023 – Trevor Catronio, Dave Western (S)

2023 – Bradley Chandler, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2026 – Santonio Chatman, Miami Booker T. Washington

2023 – Alejandro Cisneros, Miami Coral Reef (CB)

2024 – Steven Clark, Miami Edison

2023 – Mister Clarke, Miami Carol City

2024 – Raheem Coleman, South Miami (Athlete)

2023 – Ceby Colin, Oakland Park Northeast (CB)

2025 – Nathan Conyers, South Plantation (SS)

2023 - Tavaris Council, Plantation

2025 – Tywan Cox, Hollywood Chaminade-Madonna

2024 – Ervin Cunningham, Hollywood Avant Garde Academy

2024 – Jermaine Dalias, Coconut Creek Monarch (S)

2025 – Taurus Damon, Davie Nova (Athlete)

2025 – Travares Daniels, Hollywood McArthur (S)

2023 – Jonjon Delgado, Miami True Prep Academy (Athlete)

2025 – Brian Delrio, Miami Braddock (Athlete)

2025 – Jaelon Dodds, Miami Beach

2023 – Caymen Donat, Somerset Silver Palms

2023 – Gavin Dorvil, Plantation (S/CB)

2023 – Delgado Dorvilus, Hollywood Avant Garde Academy (Athlete)

2025 – Napolean Doster, Miramar (Athlete)

2023 – Nicholas Dou, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2026 – Jermiyah Douglas, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Elijah Douyon, South Miami (Athlete)

2024 – Jamauri Downing, Fort Lauderdale

2023 – Tre’Mone Drisdom, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 - Artravian Driver, Miami Southridge (S)

2024 – Sean Patrick Dulcio, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Justin Dupree, Pembroke Pines West Broward 

2024 – Guy Edmond Jr., Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Rogeardy Edouard, Pompano Beach (CB)

2023 – Leon Edwards, Miami Southridge (CB)

2023 – Marcus Ellis, Davie Western

2024 – Armani Emile, Miami Edison

2024 – Nicholas Estrada, Miami Ferguson

2024 – Casey Etienne, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (S)

2023 – Noah Eugene, Plantation American Heritage (S)

2023 – Luke Evans, Hollywood Chaminade-Madonna (CB)

2023 – Victor Evans III, Miami Monsignor Pace

2025 – Kaidan Everett, Miami Southridge

2025 – Chris Ewald, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Jensley Exalant, North Miami (CB)

2023 – Daemon Fagan, Plantation American Heritage (S)

2023 – Marc Fanor, North Miami

2023 – Jaydon Farfan, Pembroke Pines West Broward (CB)

2024 – Moses Faton, South Plantation

2023 – Chaz Felder, Homestead South Dade (CB)

2025 – Adonis Ferguson, Hollywood Chaminade-Madonna (CB)

2023 – Willard Ferrell, Miami Killian (S)

2023 – Jesse Fields, Coconut Creek Monarch (Athlete)

2026 – Justice Fitzpatrick, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Jermaine Fleming, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Julian Fletcher, Hollywood McArthur

2026 – Javari Flowers, Miami Central

2024 – Amani Floyd, North Miami Beach

2023 – Ahmere Foster, Miami Christopher Columbus (S)

2023 – Jeremy Francis, Fort Lauderdale

2023 – Desmen Francois, Miramar

2023 – Richard Francois, DB, Miami Gardens Tru Prep

2024 – Terrell Franklin, Miami St. Brendan

2023 – Robert Fullmore Jr., Miami Palmetto

2023 - Norman Gadsden, Fort Lauderdale Stranahan (CB)

2024 – Jadarius Gaines, Miami Booker T. Washington (Athlete)

2025 – Tyler Garcia, Miami High

2023 - Jordan Garvin, Hollywood Avant Garde (S)

2023 - Mark-Allen Gay Jr, Miami Central (S)

2024 – Sadonnie Gay, Doral Academy

2024 – Corey Gibson, Miami-Dade Christian (CB)

2023 – Treyvion Gilbert, Pompano Beach Blanche Ely (S)

2025 - Klein Giles, North Miami Beach

2023 – Corey Goldsby Jr., Plantation American Heritage (S)

2025 – Angel Gonzalez, Miami Killian

2025 – Jaden Gonzalez, Miami St. Brendan (Athlete)

2025 – Lebron Gonzalez, Miami High

2024 – Ryan Gonzalez, Miami Archbishop Carroll (Athlete)

2023 – William Gonzalez, Miami Braddock (Athlete)

2025 – Lance Grant, Homestead (CB)

2024 – Hervis Guerrier, Fort Lauderdale

2023 – Xavier Gunn, Pompano Beach Blanche Ely (CB)

2023 – Jonmart Gutierrez, Hialeah Gardens Mater Academy

2025 – Jack Guyton, Davie Western (S)

2024 – Maddox Haase, Parkland Douglas

2025 – Camari Hall, Hollywood South Broward (S)

2024 – Jhamari Hall, Davie Western (S)

2025 – Ben Hanks Jr., Miami Booker T. Washington (CB)

2023 - Christian Hanks, Homestead South Dade (S)

2024 – Corey Hargrett, Fort Lauderdale

2023 - Daniel Harris, Miami Gulliver Prep (CB/S)

2023 – Marquis Harry, Pompano Beach Blanche Ely (CB)

2024 – David Harvin, Fort Lauderdale Westminster Academy (CB)

2023 – Khorian Hepburn, Miami Carol City

2023 – Douglas Hernandez, Hialeah Gardens Mater Academy (Athlete)

2023 – Rodolfo Hernandez, South Miami (SS)

2023 – Jahbrey Hewitt, Miami Booker T. Washington

2025 – Mekhi Hicks, Plantation American Heritage

2025 – Latron Hickson, Coral Springs Coral Glades

2023 – Sylus Hilaire, Somerset Silver Palms

2023 – Dawrsen Saint-Hilaire, Plantation

2023 – Jamari Holliman, Miami Norland

2023 – Chisner Horace, Parkland Douglas (S)

2023 – Harlem Howard, Pompano Beach Blanche Ely (S)

2024 – Jamari Howard, Westland Hialeah

2023 – Conrad Hussey, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas (S)

2024 – Jason Ibarra, Miami Christopher Columbus (FS/CB)

2023 – Monroe Ingraham, Davie Western

2023 – D'Marion Ivey, Homestead South Dade

2023 – Alejandro Izquierdo, Hialeah Gardens Mater Academy (Athlete)

2024 – Antoine Jackson, Fort Lauderdale Dillard (CB)

2024 – Semaj Jackson, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas (S)

2025 – Tyler Jackson, Fort Lauderdale Stranahan (Athlete)

2024 – Curtis Janvier, Hollywood Chaminade-Madonna (CB)

2023 – Jordan Jean, Davie Western (CB)

2024 – Nate Jean, Davie Western

2023 – Jeremiah Jean-Philippe, Miami Gardens TRU Prep Academy

2023 – Ryan Jeanty, Miramar Everglades

2024 – Robert Jeau, Homestead

2023 – Brian Jefferson, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – D’Angelo Jessamy, South Plantation (CB)

2023 – David Jester, Homestead

2023 – Chris Jiminian, Hollywood McArthur (S)

2026 – Aldarius Johnson, Miami Northwestern

2025 – Cody Johnson, Hollywood McArthur (FS)

2023 – Devin Johnson, Homestead South Dade

2023 - Devorise Johnson, Miami Palmetto

2023 – Jerry Johnson III, Fort Lauderdale Dillard

2025 – Josh Johnson, Miami High (Athlete)

2023 – Kion Johnson, Fort Lauderdale

2023 - Kiondre Johnson, Fort Lauderdale

2024 – Malcolm Johnson, Miami Jackson (SS)

2024 – Johnoy Johnston, Pembroke Pines Flanagan (S)

2024 – Lawrence Johnson, Miami Palmetto

2024 – Tomauri Johnson, Miami Jackson (CB/S)

2023 – Geoffrey Jones, Hollywood McArthur

2024 – Josh Jones, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Phillip Jones, Miami Southridge (Athlete)

2026 – Tavarus Jones, Miami LaSalle

2024 – Ben Joseph, Pembroke Pines Flanagan

2023 – Bradley Joseph, Homestead South Dade

2026 – Bryan Joseph, Doral Academy

2023 – Joshua Joseph, Davie Western (S)

2024 – Ricky Joseph, Miami Beach (S)

2024 – Sammy Joseph, Fort Lauderdale Westminster Academy (CB)

2025 – Sterling Joseph, Miami Edison

2023 – Kiran Joyner, Miami Palmetto

2025 – Tristian Juhmi, Miramar

2026 – Bryant Junius, Hollywood Chaminade-Madonna (Athlete)

2023 – Jeno Junius, Hollywood Chaminade-Madonna (SS)

2023 – Carlos Junco, Miami St. Brendan

2024 – Anthony Keen, Pembroke Pines Flanagan

2026 – Dominic Kelly, Miami Palmetto

2024 – T.J. Kelly, Deerfield Beach

2024 – Gary Kendrick, South Miami (Athlete)

2023 – Kordell Ketchens, Miami Southridge (CB)

2024 – Jordan King, Sunrise Piper

2023 – Mike Kinsley, Homestead Everglades Prep (Athlete)

2024 – Antonio Kraus, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Mike Kulikowski, Miami St. Brendan (Athlete)

2024 – Earl Kulp, Miami Central (CB)

2025 – Cayan Lamothe, Miami Christopher Columbus (SS/FS)

2023 - Amari Lanier, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Jacari Lannigan, Miami St. Brendan (Athlete)

2024 – Kaleb Lawrence, Fort Lauderdale Stranahan

2025 – Pedro Leal, Miami St. Brendan

2025 – Sebastian Lecrete, Miami Gulliver Prep (Athlete)

2026 – Bryce Lee, Miramar (Athlete)

2025 – Lheandro Lemite, Miramar

2024 – Kenyadrek Lewis, South Plantation

2023 - Kamar Lhomme, Miramar

2023 – Everson Liberte, Miami Immaculata LaSalle (Athlete)

2023 – Kyrell Logan, South Miami (Athlete)

2025 – Jacob Lopez, Weston Cypress Bay

2024 – Marcus Lopez, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2024 – Connor Lowe, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Christian Lowry, Miami Central (S)

2024 – Xavier Lucas, Fort Lauderdale Dillard (S/CB)

2026 – Mateo Lucena, Weston Cypress Bay (S)

2023 – Jalin Mack, South Miami (Athlete)

2023 – King Mack, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas (S)

2024 – Ryan Mack, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas (S)

2023 – Nathan Makepeace, Fort Lauderdale Westminster Academy (S)

2023 - Jeremiah Makins, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2025 – Walter Manning, Miramar

2024 – Evan Marsden, Fort Lauderdale (S)

2023 – Brandon Martinez, Miami Ferguson

2023 – Brian Martinez, Miami Braddock (Athlete)

2023 – Rene Martinez, Hialeah Gardens Mater Academy (CB)

2023 – Trevaughn Martinez, Fort Lauderdale Dillard (CB)     

2023 – Chris Mason, Fort Lauderdale Stranahan (Athlete)

2024 – Miles Mathis, Fort Lauderdale Stranahan

2023 - JoJo Mauvais, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Dakeem Mayard, Fort Lauderdale Calvary Christian Academy (CB)

2026 – Karon Maycock, Miami Central

2025 – Dylan McCarthy, Weston Cypress Bay

2025 – Eric McGriff, Plantation

2023 – Shamar McNeil, Plantation American Heritage

2025 - Alex Mederos, Miami Braddock (Athlete)

2024 – Junior Mensama, Miami Jackson

2026 – Jesiyah Miguel, Fort Lauderdale Dillard

2024 – Hyajah Miller, Fort Lauderdale Dillard (S)

2024 – Jaheim Miller, Miami Norland

2023 – Tylor Miller, Miami Carol City

2023 – Jamal McKinney, Miami Jackson (CB)

2023 – Ernest Mims, Miami High (Athlete)

2023 – Jayden Minto, Oakland Park Northeast (Athlete)

2023 – Dylan Miranda, Miami Palmetto (Athlete)

2023 – Lucas Ortega-Morales, Miami Palmer Trinity (S)

2024 – Tyjuan Gourdine-Moran, Plantation

2023 – Shamar Morgan, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2025 – Nick Morlote, Miami St. Brendan

2024 – Jaylan Morris, Miami LaSalle (S)

2023 – David Law-Mortimer, Fort Lauderdale Dillard

2023 – Tahir Murphy, Homestead Everglades Prep (S)

2023 – Tahir Murphy, Homestead Everglades Prep (S)

2023 - Richard Murray, Hollywood Avant Garde (S)

2023 – Diego Neira, Miami Sunset (S)

2024 – Marcello Nieves, Davie Western (SS)

2023 – Steven Nobles, Pompano Beach Blanche Ely (S)

2024 – Frantz Noel, Miami Monsignor Pace

2024 - Jackson Norkunas, Parkland Douglas

2023 – Samauri O’Brian, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2025 – Gio Olivo, North Miami Beach

2025 – James Orange, Miami Christopher Columbus (FS/S)

2023 – Damien Ordonez, Miramar

2026 – Robert Ortega Jr., Hollywood Avant Garde Academy (Athlete)

2024 – Isaiah Osborne, Hollywood Avant Garde Academy (S)

2023 – Jaden Outar, Miami Palmetto (CB)

2025 – Roderick Parker Jr., Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2024 – Dylan Parks, Miami Southridge (S)

2024 – Kalel Pascal, Miami Dr. Krop (CB)

2023 – Jawan Pasuris, Hialeah American

2024 – Zaquan Patterson, Hollywood Chaminade-Madonna (S)

2025 – Sebastian de la Pava, Miami Archbishop Carroll

2026 – Carlos Pavon, Miami High

2024 – Sherrard Pearce, Plantation American Heritage

2024 – Kenny Pembleton, Miami Archbishop Carroll (Athlete)

2023 – Darrell Pender, Miami Northwestern

2024 – Shunga Perez, Miramar (Athlete)

2024 - Quinton Phillips, Miramar

2024 – Donavan Philord, Miami Monsignor Pace (CB)

2025 – Jachari Pierre, Coconut Creek Monarch (Athlete)

2025 – Jamarcus Pierre, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2025 – Daniel Pino, Miami St. Brendan

2023 – D’Angelo Ponds, Hollywood Chaminade-Madonna (CB)

2023 – Aridius Pough, Coconut Creek Monarch (FS)

2024 – Zyon Pressley, Fort Lauderdale Dillard (CB)

2024 – Brandon Pridgen, Fort Lauderdale (S)

2025 – Corey Pruitt, Miami Palmetto

2023 – Richard Quinn, Miami High

2023 – Richard Raphael, Hollywood McArthur

2024 – Jason Ravelo, Hollywood Avant Garde Academy (Athlete)

2023 - Stenley Raymond, Parkland Douglas (CB)

2023 – Willie Reed III, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2024 – Javon Reid, Somerset Academy South Homestead (CB)

2023 – Kurt Reid Jr., Davie Western

2024 – Roman Reid, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons (S)

2025 – Kelvin Reyes, Pembroke Pines West Broward

2023 – Max Reynolds, Fort Lauderdale Westminster Academy (CB)

2023 – Kemari Rhodd, Miami Norland

2025 – Jordan Rich, Plantation American Heritage

2023 – Tre’ Rigby, Miramar (Athlete)

2024 – Sir Robertgeau, Homestead (CB)

2024 – Dewayne Roberts, Miramar

2023 – Hunter Roberts, Plantation American Heritage

2024 – Remington Roberts, Fort Lauderdale

2023 – Traejon Roberts, Deerfield Beach (S)

2023 – Hunter Roberts, Plantation American Heritage (S)

2023 – Antonio Robinson, Miami Florida Christian (CB)

2023 – Christopher Robinson, Plantation

2023 - Kimari Robinson, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas (CB)

2024 – Aykenon Rodgers, Fort Lauderdale Dillard (S)

2023 - Mahki Rolle, North Miami Beach (CB)

2024 – Desmond Romer, Miami High

2025 – Jonathan Rousseau. Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Udonis Rutledge, South Miami

2023 – Kervens Saint Juste, Coral Springs Coral Glades (CB)

2024 – Jpordan Saintilus, Pompano Beach Blanche Ely (S)

2024 – Ivan Saintmelus, South Plantation (SS)

2025 – C.J. Sanches, Miami Westminster Christian (Athlete)

2023 – Jayden Sanders, Homestead South Dade

2023 – Luby Sanon, Coral Springs Coral Glades (CB)

2026 – Royce Santos, Hollywood Avant Garde Academy

2024 – Mathias Schneider, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Fabulis Scott, Miami Booker T. Washington

2023 – Jacoby Scott, Sunrise Piper (CB)

2024 – Jayvis Scott, Miami Palmetto

2025 – Kelly Sejour, Miami Central (CB)

2025 – Tyler Seraphin, South Plantation (FS)

2023 – Antwon Shepard, Miami Central (CB)

2024 – Gavin Shepard, Miami Monsignor Pace (S)

2023 – Edrick Shorter, Plantation

2024 – Antravious Shropshire, Homestead South Dade

2023 – Marcus Simmons, Miami Southridge

2023 – Elijah Sinclair, Miami Norland

2023 – Brayden Slade, Coconut Creek Monarch

2023 – Shawn Smoak, Miami Central

2023 – Antonio Smith, Miami Gulliver Prep (CB)

2023 – David Smith, Pembroke Pines Flanagan

2024 – Deon Smith, Miami Palmetto

2024 – Jahcori Smith, Sunrise Piper

2024 – Kemaury Smith, Miramar

2023 – Kwame Smith, Hollywood Chaminade-Madonna

2025 – Semaj Smith, Homestead

2024 – Caleb Solomon, Miramar

2024 – Dwayne Solomon, North Miami (CB)

2024 – Michael Solomon, Miami True North (S)

2024 – La’Varis Stanford, Miami Immaculata LaSalle

2024 – Jeremiah Stanley, Miami Booker T. Washington

2026 – Bobby Stokes, Miramar

2024 – Bishop St. Onge, Cooper City (SS/OLB)

2024 – Jayden Stephens, Somerset Academy Pembroke Pines (S)

2025 – Shawn Stewart, Coral Springs Coral Glades

2023 – Carlton Sylvestre, Fort Lauderdale Cardinal Gibbons

2023 – Zachary Tanelus, Hollywood Chaminade-Madonna

2023 – Jalen Tanner, Miami Coral Reef (Athlete)

2024 – Antwon Tarpley Jr., Fort Lauderdale

2024 – Larry Tarver, Miami Gardens Tru Prep Academy

2024 – Joel Tavaras. North Miami Beach

2023 – Carlito Clarke-Taylor, Miami Palmetto

2023 - Jahmal Taylor, Homestead Everglades Prep (S)

2023 – Zayden Laing-Taylor, Miami Central (S)

2024 – Guylijah Theodule, Miami Northwestern (S)

2024 – Isaiah Thomas, Coconut Creek Monarch (Athlete)

2023 – Kimani Thomas, Fort Lauderdale Stranahan

2023 – Kaiden Thompson, South Miami

2025 – Darnell Tilghman, Davie Nova

2023 – Abraham Torres, Somerset Silver Palms (Athlete)

2023 – Victor Torres, Fort Lauderdale

2024 – Colin Tracey, Fort Lauderdale Calvary Christian (S)

2024 – Jeremyah Ulysse, Miramar (Athlete)

2025 – Clever Villanueva, Miami High

2024 – Nijah Vargas, North Miami (CB)

2024 – Broderick Vale Jr., Davie Western

2025 – Jesse Valero, Miami St. Brendan (Athlete)

2024 – Refenio Vangates, Hialeah American (Athlete)

2024 – Santiago Vega, Miami Ferguson (S)

2023 – Emilio Wadskier, Miami Westminster Christian (Athlete)

2025 – Amari Wallace, Miami Central (S)

2024 – Jancent Wallace, Miami Christopher Columbus(CB)

2024 – Santonio Wallace, Homestead

2025 – Jabori Walton, Miramar

2023 – Nazir Ward, Miami Northwestern

2025 – Macai Warthen, Miami Edison

2023 - Alton Watts, Fort Lauderdale Dillard (S)

2024 – Frank Watts, Miami Coral Reef (S - Athlete)

2023 – Oneal Webb, Miami Dr. Krop (S/CB)

2023 – Jaylen West, Miami Northwestern (S)

2025 – Willie “Chino” White, Miami Beach (Athlete)

2024 – Deon Wiggins, Pompano Beach Blanche Ely (CB/S)

2023 – Melvon Wilcox, Pembroke Pines West Broward (CB)

2024 – Cameron Williams, Fort Lauderdale St. Thomas Aquinas

2023 – Elijah Williams, Fort Lauderdale Stranahan

2024 – Jaheim Williams, Miramar (S)

2023 – Jamarie Williams, Miami Edison

2025 – Nathan Williams, Miramar

2023 – Omarion Williams, Miami Central

2026 – Ricky Williams Jr., Miami Central

2023 - Tyrell Williams, Miami Killian (CB)

2023 - Zavier Williams, Miami Coral Reef (S)

2023 – Jahsean Winchester, Coconut Creek Monarch

2023 – Omar Winkfield, Miami Palmetto

2023 - Marcus Woodley, Homestead (CB)

2023 – Terrance Woodson, Miami Palmetto

2023 - Terrence Woodson, Southwest Miami (FS)

2023 – Lorenzo Wright, Hollywood McArthur

2025 – Malik Wright, Plantation

2023 – Winston Wright, Miami Booker T. Washington

2023 – Josh Yearby, Hollywood Avant Garde Academy

2024 – Eric Youman, Miami St. Brendan (Athlete)

2025 – Ezekiel Yune, Miramar

2024 – Falak Zaveri, Miami Ferguson

For the past 52 years, we have spent plenty of time on football fields across the country. From games to practices, camps, combines and 7-on-7 events, we get to as many events as possible to see the athletes LIVE. Follow us on Facebook (Larry Blustein) Instagram (@OurBoyBlu) and Twitter (@larryblustein). Contact us at: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..